Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Geylang Serai, 83, Geylang Serai Malay Village, Singapore, Geylang Serai, Paya Lebar, Malay Village, Geylang Serai, East: 409249

409249

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Geylang Serai, 83, Geylang Serai Malay Village, Singapore, Geylang Serai, Paya Lebar, Malay Village, Geylang Serai, East
Zonë 1 :Geylang Serai, 83
Zonë 2 :Geylang Serai Malay Village
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Geylang Serai
Rajon 2 :Paya Lebar, Malay Village, Geylang Serai
Rajon 1 :East
Vend :Singapore
Kodi Postar :409249

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.31629
gjatësi :103.89627
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Geylang Serai, 83, Geylang Serai Malay Village, Singapore, Geylang Serai, Paya Lebar, Malay Village, Geylang Serai, East është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 409249.

Të tjerët u kërkohet në
Geylang Serai, 83, Geylang Serai Malay Village, Singapore, Geylang Serai, Paya Lebar, Malay Village, Geylang Serai, East,409249 ©2014 kodin postar Query