Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Duxton Road, 58, Singapore, Duxton, Tanjong Pagar, Central: 089522

089522

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Duxton Road, 58, Singapore, Duxton, Tanjong Pagar, Central
Zonë 1 :Duxton Road, 58
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Duxton
Rajon 2 :Tanjong Pagar
Rajon 1 :Central
Vend :Singapore
Kodi Postar :089522

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.27798
gjatësi :103.84264
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Duxton Road, 58, Singapore, Duxton, Tanjong Pagar, Central është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 089522.

Të tjerët u kërkohet në
Duxton Road, 58, Singapore, Duxton, Tanjong Pagar, Central,089522 ©2014 kodin postar Query