Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jalan Lim Tai See, 16, Singapore, Lim Tai See, Bukit Timah, Farrer Road, Coronation Road, West: 268352

268352

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jalan Lim Tai See, 16, Singapore, Lim Tai See, Bukit Timah, Farrer Road, Coronation Road, West
Zonë 1 :Jalan Lim Tai See, 16
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Lim Tai See
Rajon 2 :Bukit Timah, Farrer Road, Coronation Road
Rajon 1 :West
Vend :Singapore
Kodi Postar :268352

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.32154
gjatësi :103.79627
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Jalan Lim Tai See, 16, Singapore, Lim Tai See, Bukit Timah, Farrer Road, Coronation Road, West është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 268352.

Të tjerët u kërkohet në
Jalan Lim Tai See, 16, Singapore, Lim Tai See, Bukit Timah, Farrer Road, Coronation Road, West,268352 ©2014 kodin postar Query