Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Liang Seah Street, 36, Heap Seng House, Singapore, Liang Seah, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central: 189057

189057

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Liang Seah Street, 36, Heap Seng House, Singapore, Liang Seah, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central
Zonë 1 :Liang Seah Street, 36
Zonë 2 :Heap Seng House
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Liang Seah
Rajon 2 :Bugis, Victoria Street, Rochor
Rajon 1 :Central
Vend :Singapore
Kodi Postar :189057

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.29838
gjatësi :103.85641
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Liang Seah Street, 36, Heap Seng House, Singapore, Liang Seah, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 189057.

Të tjerët u kërkohet në
Liang Seah Street, 36, Heap Seng House, Singapore, Liang Seah, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central,189057 ©2014 kodin postar Query