Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Albert Street, 180, Albert Court, Singapore, Albert, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central: 189971

189971

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Albert Street, 180, Albert Court, Singapore, Albert, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central
Zonë 1 :Albert Street, 180
Zonë 2 :Albert Court
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Albert
Rajon 2 :Bugis, Victoria Street, Rochor
Rajon 1 :Central
Vend :Singapore
Kodi Postar :189971

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.30426
gjatësi :103.85134
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Albert Street, 180, Albert Court, Singapore, Albert, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 189971.

Të tjerët u kërkohet në
Albert Street, 180, Albert Court, Singapore, Albert, Bugis, Victoria Street, Rochor, Central,189971 ©2014 kodin postar Query