Singaporekodin postar Query
SingaporeEastStadiumGeylangSingaporeLorong 22 Geylang, 43: 398698
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Lorong 22 Geylang, 43, Singapore, Geylang, Stadium, East: 398698

398698

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Lorong 22 Geylang, 43, Singapore, Geylang, Stadium, East
Zonë 1 :Lorong 22 Geylang, 43
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Geylang
Rajon 2 :Stadium
Rajon 1 :East
Vend :Singapore
Kodi Postar :398698

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.31169
gjatësi :103.88178
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Lorong 22 Geylang, 43, Singapore, Geylang, Stadium, East është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 398698.

Të tjerët u kërkohet në
Lorong 22 Geylang, 43, Singapore, Geylang, Stadium, East,398698 ©2014 kodin postar Query