Singaporekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Wholesale Centre, 16, Singapore, Wholesale Centre, Pasir Panjang, Alexandra, Kent Ridge, West: 110016

110016

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Wholesale Centre, 16, Singapore, Wholesale Centre, Pasir Panjang, Alexandra, Kent Ridge, West
Zonë 1 :Wholesale Centre, 16
Qytet :Singapore
Rajon 3 :Wholesale Centre
Rajon 2 :Pasir Panjang, Alexandra, Kent Ridge
Rajon 1 :West
Vend :Singapore
Kodi Postar :110016

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :1.28418
gjatësi :103.77888
Zona Koha :Asia/Singapore
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Wholesale Centre, 16, Singapore, Wholesale Centre, Pasir Panjang, Alexandra, Kent Ridge, West është e vendosur në Singapore.Kodi i saj është zip 110016.

Të tjerët u kërkohet në
Wholesale Centre, 16, Singapore, Wholesale Centre, Pasir Panjang, Alexandra, Kent Ridge, West,110016 ©2014 kodin postar Query